Treninger april 2020
Postet av Ingvild Kjesbu den 12. Apr 2020
Trening for C og B løpere.
Vi starter opp med o-teknisk trening for løpere født 2009 og tidligere på onsdager kl 18 fom 15/4. Vi vil tilby treninger for nybegynnere etter hvert (født 2010 og seinere), og vi håper å starte med dette fra 6/5. Treningene vil være tilpasset myndighetenes smittevernanbefalinger, og det vil derfor bli mindre leik og sosialt fokus.
Smittevernregler:
- Gruppen deles i tre utøvere + trener
- Alle skal løpe/holde to meters avstand til hverandre
- Alle har med kart, kompass og plastlomme, foreldrene printer kart til sine barn i forkant av treningen.
- Poster settes ut, men det er ikke klemmer. Ingen poster skal berøres, ser du ikke koden lar du være å ta på posten for å sjekke - løp videre.
- Foreldrene gjentar reglene for barna før hver trening.
Trenerne har behov for mer planlegging i forkant av økta, vi trenger påmelding. Påmelding til treninger gjøres på mail til ukas hovedtrener, se FB innlegg for hvem som er hovedtrener i aktuelle uke. Påmelding innen mandag kveld hver uke. Hovedtrener vil kunne invitere til møte i Teams kvelden før trening, sjekk mail. PDF for kart blir sendt ut på mail/lagt ut via FB. Vi forsøker dette opplegget nå i staten, men det vil kunne bli behov for justeringer.
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Ingvild Kjesbu

Halloweenløp 1/11 - Kinset
10.10.2024

SBO-høsten 2024
11.08.2024